česky / english
unesco unesco unesco

VÝSTAVNÍ SYSTÉM

Představujeme unikátní výstavní a reklamní systém Medialogue. Naše výstavní panely přinášejí zcela nový přístup k prezentaci obrazových a textových materiálů.

Tyto nové mediální nosiče vynikají zejména svou dobrou viditelností, rozsáhlou variabilitou, snadnou instalací a skvělou stabilitou. Rozměry panelů jsou dost velké na to, aby upoutaly pozornost a dostatečně malé k tomu, aby dokázaly s divákem navázat tolik potřebný osobní kontakt.

Panely jsou určeny pro krátkodobé i dlouhodobé  instalace v interiéru či exteriéru. Lze je rozmístit v parcích, na golfových hřištích, náměstích a dalších venkovních prostorech nebo v obchodních domech, galeriích a muzeích, radnicích atp.

Jakákoliv manipulace s panely je prováděna výhradně odbornými pracovníky firmy MEDIALOGUE, s.r.o..

Na požádání je možné zajistit také grafickou úpravu či tisk prezentovaných materiálů.

Technická specifikace

Konstrukce
Stojany jsou vyrobeny z kombinace duralu, oceli a umělé hmoty v černé povrchové úpravě. Jejich stabilita je zaručena originálním konstrukčním řešením, které nevyžaduje externí jištění. Každý panel měří 155x270cm s hloubkou 85cm a váží 70 kilogramů. Rozměr základny je 140x90cm. Dodatečnou zátěž 80 - 100 kg zajištují betonové bloky uložené v základně stojanu. Panely lze libovolně sestavovat a vzájemně propojovat nebo instalovat jako solitéry. Poskytují možnost horizontálního i vertikálního umístění fotografie či jiného obrazového materiálu.

Variabilita
Variabilní systém INEXIN umožňuje v podstatě libovolné rozmístění panelů a jejich natáčení v prostoru. Expozice se tedy dá vytvořit přesně podle potřeb zadavatele či fantazie architekta. Maximální průměr kruhové expozice o počtu 15 panelů je 40 m. Doporučené optimální průměry se pohybují kolem 26 m. Různé typy sestav se dají vzájemně velmi dobře kombinovat.

Napájení
K jednomu přívodního bodu elektrického napětí lze napojit maximálně 15 stojanů. Nejdelší možná vzdálenost stojanu od přívodního bodu je 20 m.

Tiskové specifikace
Obrazové pole má rozměry 125x185cm (3mm na spad)
1) forex 5mm, oboustranný UV tisk - doporučujeme pro vnitřní a krátkodobé venkovní instalace.
2) dibond 3mm, oboustanný kašír - doporučujeme pro dlouhodobé venkovní instalace.

Pokud si budete přát tisky od nás, sdělíme Vám cenu ke konkrétní zakázce dle počtu tisků a barevnosti.

 

AKTUÁLNĚ

Výstava Palmovka TEĎ
je ke shlédnutí od 25. 1. do 19. 2. 2018 na prostranství u stanice metra Palmovka před Komerční bankou

více. . .

Výstava Karel IV.- II.etapa.
Praha 1, Týnská ul. od 30.11.-29.12.2017

více. . .

Výstava Václavák pokračuje

více. . .

VÁCLAVÁK - NÁMĚSTÍ, KTERÝM BĚŽÍ DĚJINY
Fotografie z vernisáže

více. . .

Václavák

více. . .

MEDIALOGUE, s.r.o.
Hradčanské náměstí 61/11
118 00 Praha 1 - Hradčany
facebook